ساختار زبان آلمانی

ساختار زبان آلمانی

آموزش ساختار زبان آلمانی با آریاجم.

سیستم حروف الفبایی متفاوت آموزش زبان آلمانی

با توجه به تفاوت حروف الفبای زبان آلمانی و ساختار زبان آلمانی نسبت به زبان فارسی و همچنین جهتب بندی نگارش آموزش زبان آموزانی که قبلا تجربه یادگیری زبان های لاتین را نداشته اند با مشکلات بیشتری مواجه مشوند. البته با توجه به راه های نوین آموزشی زبان آلمانی در بلند مدت نگرانی از این جهت  نخواهد داشت.

 حروف تعریف، Artikel

بدون دره ای شک و نکرانی در پروسه آموزش زبان آلمانی یکی از مواردسختر در مراحل اولیه  آموزش زبان آلمانی حفظ کردن حروف تعریف می باشد. حروف تعریف der die das طیف گسترده ای از لغات  در زبان آلمانی را در بر می گیرند و یکسری قاعده که جهت تشخیص آن ها وجود دارد در ترم های ابتدایی آنچنان کارایی ندارد و زبان آموزان آلمانی مجبور هستند در این موارد به حافظه خود تکیه داشته باشند

جایگاه افعال در تمامی جملات آلمانی(آموزش زبان آلمانی)

جایگاه فعل در آموزش زبان  آلمانی می تواند به تناسب مدل جملات در خانه ی دوم، اول یا آخر جمله ها  باشد. تشخیص صحیح این موارد و صرف افعال متناسب با فاعل تمامی جمله در حین مکالمه می تواند در ماه های اولیه یادگیری زبان آلمانی (آموزش زبان آلمانی) سخت  باشد. البته روشهای آموزشی کار  آریاجم به طوری هست که شما را خیلی زود از این مرحله سخت رد می کند.

صرف موارد صفت در جملات آلمانی:

به هنگام آموزش زبان آلمانی، صحبت کردن  و  تلفظ کردن به زبان آلمانی، بسته به نوع Akkusativ Dativ Nominativ Genitiv تمام اساس و پایه جملات متفاوت می شود. این نکات مهم در ترکیب انواع صفت ها و نام ها خیلی زود خودش را نشان می دهد و زبان آموزان آلمانی در صورتی که با متد های صحیح این قواعد ملکه ذهنشان نشود هرگز نخواهند توانست با خیالی آسوده زبان آلمانی را به کار گیرند.

آموزش زبان آلمانی با آریا جم

پیشرفت  آموزش زبان آلمانی از واژه ها به جمله و از جملات به متن:

در آموزش زبان آلمانی در مراحل ابتدایی احتیاج هست تا دانش گرامری لازم به همراه دایره لغات مدام به کار گرفته شود. رساندن زبان آموزان از سطح لغات به جمله و از سطح جمله به متون گفتاری و نگارشی از نظر آموزشی کار سختی است. اینجاست که نقش آموزگار زبان آلمانی باتجربه پررنگ می شود. آریاجم در خدمت شماست.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
, , , , , , , , ,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها.

آریاجم

آریاجم مناسب برای کسانی است که می خواهند زبان آلمانی را به سادگی بیاموزند و به سادگی خود را در زبان آلمانی بسنجند.

خبرنامه.

از آخرین اخبار آموزش زبان آلمانی آریاجم با خبر شوید

آخرین دیدگاه‌ها

    error: محتوا محافظت شده است