عوامل تاثیرگذار برسطح علمی زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی

آموزش زبان آلمانی:

آموزش زبان آلمانی با آریاجم

عوامل تاثیرگذار برسطح علمی  زبان آلمانی:

عوامل متفاوتی وجود دارد ، که در مقاله زیر به توضیح آنها می پردازیم.

– روش کار در موسسات مبدا آموزشگاه های مختلفی در ایران آموزش زبان آلمانی را به صورت غیر تخصصی به شما ارائه می دهند. واضح است روش کار در موسسه هایی که در کنار زبان آلمانی، زبان های ذیگری اعم از چینی، عربی و ترکی استانبولی نیز به زبان آموزان ارائه می دهند با کلاس های زبان آلمانی صرفا به دنبال تکمیل برنامه آموزشی خود هستند و فارغ التحصیلان این آموزشگاه ها به نسبت به زمانی که صرف کرده اند زمان لازم را نمی گیرند.

– زبان آموزان آلمانی خود خوان زبان آموزان آلمانی که به صورت خود خوان این زبان را در دستور کار خود قرار می دهند با توجه به این که در موارد عمده از خط مشی صحیحی برای یادگیری زبان آلمانی استفاده نمی کنند در یادگیری مفاهیم اساسی ساختار زبان آلمانی دچار مشکلات عمیق می شوند.

–  حتما بدانید که وقفه در کلاس های آنلاین زبان آلمانی جهت دوره مطالب یکی از اشتباهات رایجی است که  زبان آموزان آلمانی انصراف از کلاس های جاری جهت تمرین و تکرار می باشد. به خصوص در ترم هایی که  پایه و میانه  هستند این تصمیم تبعات جبران ناپذیری به دنبال دارد. زبان آموزان در این سطح عمدتا قادر نیستند زمان بندی و چهارچوب مناسبی برای دوره ی دروس خود برگزینند و پس از مدتی با افت شدید  سطح زبانی در جهت جبران عقب ماندگی ها به آموزش های آریاجم مراجعه می کنند. دوره مباحث می بایست زیر نظر اساتید مجرب، با روش های صحیح و همراه حرکت رو به جلو با پیشرفت انجام می گیرد.

– حساسیت نداشته باشید بر عنوان ترم درسی این که زبان آموزان بعد از تعیین سطح در ترم B1.2 قرار می گیرند یا در ترم A2.2 نباید برای آن ها وسواس ذهنی ایجاد کند. عدد ترم از اهمیت خاصی برخوردار نیست و ملاک پیشرفت زبان آموزان آلمانی تسلط به مباحث زبان آلمانی می باشد.

چه زیاد هستند زبان آموزان آلمانی که با سهل انگاریدر موسسه های آموزشی فاقد صلاحیت در ترم هایی که برایشان مفید نیست ثبت نام می شوند و با وجود اشکالات پایه در ترم های به اصطلاح بالا با مشقت زبان آلمانی را دنبال می کنند.

– در تعیین سطح خودخواه نباشیم در تعیین سطح زبان آموزان آلمانی یکی از معیار های مهم توان زبان آموزان برای تعامل با همکلاسی ها و همچنین اساتید مجرب آریاجم می باشد. قرار گرفتن شما در ترم نامناسب علاوه بر اینکه به شما در پروسه یادگیری زبان آلمانی آسیب وارد می کند همکلاسی ها و اساتید را دچار مشکل خواهد کرد. بنابر این تعیین سطح برای کلاسهای انلاین آریاجم با به روز ترین استاندارد ها و با نظر گرفتن همه جوانب یک موسسه تخصصی و روش مند زبان آلمانی صورت می پذیرد.

برای مشاوره با آریاجم در تماس باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها.

آریاجم

آریاجم مناسب برای کسانی است که می خواهند زبان آلمانی را به سادگی بیاموزند و به سادگی خود را در زبان آلمانی بسنجند.

خبرنامه.

از آخرین اخبار آموزش زبان آلمانی آریاجم با خبر شوید

آخرین دیدگاه‌ها

    error: محتوا محافظت شده است