چه چیزهایی برای آموزش زبان آلمانی باید بدانیم؟

آموزش زبان آلمانی خارجی ممکن است ابتدا ترسناک بنظر برسد،بعضی کلمات این زبان آنقدر طولانی هستند که یه خط را کامل پرمی کنند.وتلفظ کردن کلماتی که تابه حال به گوشتان هم نخورده است سخت ترش می کند.

دشواری این کلمات درمرحله اول باعث می شود که شما دل زده شوید ویا تمام انگیزه تان را از دست بدهید.اما دراین مقاله به شما راجب این زبان هندی اروپایی بیشترتوضیح می دهیم تا متوجه شوید که یادگیریش چقدر برای شما مفید است و اصلا یادگیریش آنقدر که فکرش را می کنید سخت نیست!آموزش زبان آلمانی بسیا شیرین است.

سوال اول اینست که چرا زبان آلمانی یادبگیریم؟

۱.دلایل متفاوتی وجوددارد مثلا اینکه: شاید شما بخواهید به این کشور مهاجرت کنید!

۲.دوستان یا آشنایانی دارید که به  زبان آلمانی صحبت می کنند.

۳.شیفته  فرهنگ و تاریخ آلمان هستید.

آلمانی زبان فوق العاده‌ای است که یادگیری آن بسیار سودمند است. آموختن این زبان، حتی در سطح ابتدایی، فرصت‌های بیشماری را در اختیار شما خواهد گذاشت.

دراین اوضاع سخت کرونا معمولا آموزش حضوری زبان آلمانی غیرممکن شده است یا حتی آموزش خصوصی زبان آلمانی دراین اوضاع اقتصادی برای خیلی ها سخت است،آریاجم کلید حل مشکل شماست،برای شما دوره آنلاین زبان آلمانی خارجی برگزار می کند تا با آرامش خاطر به آموزش بپردازید و سطح خود را بهبود بدهید.

آلمانی زبان محبوب و پرکاربردیست:

علاوه برآلمان کشورهای دیگری هستند که زبان اصلیشون زبان آلمانی ست.

مثل کشور اتریش،سوئیس،تیرول جنوبی،بخش هایی از بلژیک.

و جزو زبان‌های اقلیت کشورهای زیر است:

  1. جمهوری چک
  2. برزیل
  3. ایتالیا
  4. لهستان
  5. دانمارک
  6. مجارستان
  7. روسیه
  8. نامیبیا

آلمانی زبان مادری حدود ۹۵ میلیون نفر و زبان دوم تقریبا ۲۵ میلیون نفر باشد، و ۱۰۰ میلیون نفر هم به عنوان زبانی خارجی آلمانی صحبت می کنند!بیشترین سخنوران را دربین زبان های اتحادیه اروپا دارد.

یکی از زبانهایی است که به طور گسترده در اروپا و ایالات متحده ،آموزش داده میشود.

خب این موضوع نشان می دهد که یادگیری این زبان درجهان فوق العادست،چون فرصتهای بیشماری برای استفاده از آن در سرتاسر دنیا وجود دارد.

آنچه باید از فرهنگ آلمانی بدانیم:

فرهنگ آلمانی به چه صورت است؟وقتی به فرهنگ آمانی فکر می کنید چه چیزی به ذهنتان می رسد؟

احوال پرسی و خداحافظی در فرهنگ آلمانی ها:

درایران چه به خانه ای بروید وچه اداره و مغازه وقتی وارد می شوید،با افراد حاضر در آن مکان تعامل برقرار می کنید.در کشوری مثل آمریکا یا انگلستان وقتی به مهمانی دعوت شوید، هنگام ورود همان سلام کردن کفایت داشته باشد ولی در آلمان به دیگران معرفی می‌شوید وهمچنان  باید با اکثر حضار دست بدهید.

  • آموزش سطح A1 باآریاجم

رسمی یا غیررسمی:

مثلا انگلیسی زبان ها وقتی می خواهند صحبت هایشام را رسمی تر کنند از پیشوند یا پسوند خانم یاآقا  استفاه می کنند اما در زبان آلمانی این روش کمی متفاوت‌تر است، نه تنها ضمایر را با کلمات دیگری جایگزین می‌کنند بلکه اگر شخصی با نام خانوادگی و عنوان حرفه‌اش به شما معرفی شد ، بهتر است همان‌گونه خطابش کنید. مثلا پروفسور دکتر مولر.

سرموقع بودن:

خیلی ها فکرمی کنند آن تایم بودن یعنی نیم ساعت زودتر در محل ملاقات حاضربودن اما در آلمان این گونه نیست دقیقا تایم موردنظر مهم است مثلا اگر  به اتوبوس نرسیدید  و آنرا درحال رفتن ببینید هرچقدرم بدویید و دست تکان دهید اتوبوس نمی ایستد.

پوشیدن کفش در خانه:

یکی از فرهنگ های جالب آلمانی ها اینس که در خانه باید کفش مخصوص داشته باشند.چون آلمانی‌ها انتظار دارند که هنگام ورود به خانه‌شان کفشتان را دربیاورید.

آلمانی ها فرهنگ های جالبی دارند در مقالات بعدی بیشتربه آنها می پردازیم.ممنون از اینکه مطلب ما را مورد مطالعه قرار دادید.

و در آخر اگرعلاقه مند به آموزش زبان آلمانی هستید باما درتماس باشید.آریاجم در خدمت شماست.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
, , , , , ,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها.

پست های اخیر.

آریاجم

آریاجم مناسب برای کسانی است که می خواهند زبان آلمانی را به سادگی بیاموزند و به سادگی خود را در زبان آلمانی بسنجند.

خبرنامه.

از آخرین اخبار آموزش زبان آلمانی آریاجم با خبر شوید

آخرین دیدگاه‌ها