یادگیری زبان آلمانی

یادگیری زبان آلمانی

یادگیری زبان آلمانی:

همانطور که می دانیم برای یادگیری هرنوع زبان خارجی ،یادگیری لغات یکی از مهم ترین هاست . یادگیری زبان آلمانی هم از این قاعده مستثنی نیست !در این مقاله سعی براین داریم تکنیک های ضروری برای یادگیری لغات زبان آلمانی را به شما آموزش دهیم تا یادگیری این کلمات برایتان ساده و راحت باشد.

۱.زمان مناسب برای یادگیری لغات زبان آلمانی:

در سال ۲۰۲۰تحقیقاتی انجام شد مبنی براینکه چه زمانی بهترین فرصت برای آموزش زبان آلمانیست ،نتایج به این صورت است که :

وقتی واژه جدیدی یاد می گیرید چه در کلاس های مجازی و یا چه اموزش با پک های آموزشی و حتی در کلاسهای حضوری  ،آنهارا روزنامه وار در همان شب  به صورت روزنامه ای مطالعه کنید.حدود ۶ یا ۷ روز بعد دوباره آنها را مرور کنید.

دوره ی بعدی حدود ۲۵ الی ۳۰ روز بعد مرور کنید.

اینطور دوره کردن لغات آلمانی یادگیری شمارا تا چندبرابر افزایش می دهد.

۲.کلمات جدید را  به صورت مکرر در مکالمات آلمانی استفاده کنید.

در طول دوره یادگیری زبان آلمانی  هرروز باکلمات جدیدی آشنا می شودید و این کلمات هرروز به لیست شما اضافه می شوند.خب اگر بدون استفاده باشند کم کم از ذهن شما می شوند.پس استفاده مکرر از آنها باعث می شود یادآوری آنها راحت تر باشد.

شروع کنید خودتان جملات جدید بسازید با همین لغات جدیدی که یاد گرفته اید.

حالا ممکن است در این حین به لغتی احتیاج داشته باشید و اون لغت را به یاد نیاورید !پس لغت را در لیست جدید خود بنویسید و دوباره شروع به خواندن دوره ای آن کنید.

در هر موقعیتی که بدست می آورید سعی کنید با زبان آلمانی با خودتان صحبت کنید و تا می شود کلمات جدید را زیاد استفاده کنید.مثلا از پنجره دارید به بیرون نگاه می کنید کلاغی در حال پرواز است این را به زبان آلمانی با خودتان تکرار کنید.

۳.سعی کنید در طول دوره برای یادگیری لغات ،آنهارا به تنهایی به یاد نیاورید.

در تحقیقات که در زمینه یادگیری زبان آلمانی  انجام  شده است این نکته خیلی حائز اهمیت بوده است که سعی کنید بعضی کلمات جدید را بواسطه جمله یا مکالمه ای به یاد آورید حتی بعضی از کلمات که حالا یا تعداد حروفشان زیاد است یا تلفظ سختی دارند مشکل زا هستند!در این صورت اینجاست که باید آنها را بواسطه مترادف یا تضادش به یاد آورید.

۴.از برنامه ها (اپلیکیشن ها) و یا از بازی ها استفاده کنید.

در عصر حاضر بسیاری از یادگیری ها حتی یادگیری خیلی از زبان های برنامه نویسی از طریق انجام سرگرمی ها و بازی های  زبان آلمانی  انجام می شود.مثلا بازی آلمانی Scrabble یا Vocabador،جز بهترین بازی های گوشی هستند.

دلیل باینست که یادگیری از طریق بازی راحت تر است.اما چرا چون هنگام بازی تمرکز شما بیشتر است.مثا در بازی کاراکتر هنگام خندیدن لغتی را می گوید همین باعث میشود یادگیری اون کلمه برای شما راحت تر واقع شود.

۵. از آریا جم استفاده کنید:

آریا جم برای آموزش زبان آلمانی در خدمت شماست.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
, , , , , , , , , ,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست های اخیر.

آریاجم

آریاجم مناسب برای کسانی است که می خواهند زبان آلمانی را به سادگی بیاموزند و به سادگی خود را در زبان آلمانی بسنجند.

خبرنامه.

از آخرین اخبار آموزش زبان آلمانی آریاجم با خبر شوید

آخرین دیدگاه‌ها

    error: محتوا محافظت شده است